Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowsze wydanie Raportu CAS o sporach budowlanych w Polsce 2023 – perspektywa na rok 2024.

Prowadzone przez nas już szósty rok badania pozwoliły na dalszą analizę trendów, za pomocą których możemy porównać i uwidocznić zmiany dotyczące prowadzenia sporów w budownictwie.

Poza cyklicznym monitorowaniem głównych parametrów sporów, dalej naszą uwagę skierowaliśmy na określenie wpływu wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą na realizację projektów budowlanych w Polsce. Dodatkowo, w oparciu o przeprowadzoną ankietę, omówiliśmy ogólne postrzeganie kondycji rynku budowlanego jak również wyzwania czekające branże w roku 2024.

W Raporcie znajdą Państwo szczegółowe podsumowanie wyników ankiety i ich porównania do lat ubiegłych oraz komentarze Ekspertów rynku budowlanego.

Bardzo dziękujemy za udział w ankiecie naszym respondentom, bez których ten raport nie mógłby powstać. Cieszymy się, że Państwa doświadczenia zawodowe jako Profesjonalistów ponownie przyczyniły się do stworzenia obrazu tematyki sporów w branży budowlanej w Polsce.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na webinarium, podczas którego nasi Eksperci Maciej Kajrukszto i Jan Gandziarowski zaprezentują wyniki opublikowane w Raporcie, jak również przybliżą tematykę dowodu z opinii Biegłego / Eksperta w postępowaniu sądowym / mediacji / negocjacji.

  • 🗓️ Data: 4 kwietnia 2024, godz. 10:00-12:00
  • 👉🏻 Link do rejestracji: REJESTRACJA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekturą oraz wzięcia udziału w webinarium!

Wypełnij formularz, aby otrzymać 'Raport o sporach w budowlanych w Polsce 2023'

Na jakie dane mamy przesłać raport:

( pobranie jest całkowicie darmowe )