Mamy przyjemność po raz kolejny przedstawić Państwu Raport CAS dotyczący problematyki sporów budowlanych w Polsce. Prowadzone przez nas już czwarty rok badania pozwoliły na określenie trendów, za pomocą których możemy porównać i uwidocznić zmiany dotyczące prowadzenia sporów w budownictwie. Poza cyklicznym monitorowaniem głównych parametrów sporów, w dalszym ciągu naszą uwagę skierowaliśmy na określenie wpływu pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 na realizację projektów budowlanych w Polsce, jak również zapytaliśmy o wyzwania czekające branżę w 2022 roku. W Raporcie wskazaliśmy także na ryzyka związane z wojną w Ukrainie oraz ich potencjalne skutki.

Bardzo dziękujemy za udział w ankiecie naszym respondentom, bez których ten raport nie mógłby powstać. Cieszymy się, że Państwa doświadczenia zawodowe jako Profesjonalistów ponownie przyczyniły się do stworzenia obrazu tematyki sporów w branży budowlanej w Polsce.


Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na webinarium, podczas którego nasi Eksperci Maciej Kajrukszto, Lidia Więcław-Bator oraz i Jan Gandziarowski zaprezentują wyniki opublikowane w Raporcie oraz omówią perspektywę na rok 2022 z uwzględnieniem zmian otoczenia gospodarczego wynikającego z wojny w Ukrainie.

Data: 31 marca 2022, godz. 10:00-11:30
Link do rejestracji: REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy do lektury oraz udziału w webinarium.

Wypełnij formularz, aby otrzymać Raport o sporach budowlanych w Polsce 2021 - Perspektywa 2022

Na jakie dane mamy przesłać raport:

( pobranie jest całkowicie darmowe )