RAPORT O KOSZTACH W BUDOWNICTWIE 2016-2023 - JUŻ DOSTĘPNY!

Z ogromną przyjemnością, przedstawiamy Państwu najnowsze wydanie Raportu CAS o kosztach w budownictwie. Raport ten jest wynikiem analizy kosztów realizacji dużych projektów budowlanych w Polsce w latach 2016-2023 ze szczególnym uwzględnieniem wpływu wybuchu wojny w Ukrainie i skutków pandemii COVID-19.

To już czwarty, roczny Raport CAS, do którego jako suplement, w cyklach kwartalnych publikujemy aktualizację wskaźników kosztowych. W ciągu tych lat Raport o kosztach w budownictwie stał się jednym z najważniejszych źródeł danych o rynku kosztów w budownictwie w Polsce. Raport przedstawiany jest jako potwierdzenie zmian sytuacji rynkowej, a publikowane wskaźniki służą Wykonawcom do kalkulacji wniosków o zmianę wynagrodzenia lub też Zamawiającym - do ich weryfikacji. W tym roku zdecydowaliśmy się rozbudować nasz Raport o wskaźniki kosztowe dla rynku energetycznego, tym samym opisujemy zmiany kosztów dla czterech głównych sektorów budownictwa w Polsce.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych na webinarium, podczas którego nasi Eksperci Maciej Kajrukszto i Jan Gandziarowski zaprezentują wyniki opublikowane w Raporcie oraz przedstawią główne obserwacje dotyczące zmian kosztów w budownictwie w latach 2016-2023.

Data: 7 listopada, godz. 10:00-12:00.

Link do rejestracji: REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekturą oraz wzięcia udziału w webinarium!

Wypełnij formularz, aby otrzymać "Raport o kosztach w budownictwie 2016-2023"

Na jakie dane mamy przesłać raport:

( pobranie jest całkowicie darmowe )